Kurumsal

Van Kahvaltı Konağı

Van Kahvaltı Konağı

1996 yılında Van'da önce Damak Kahvaltı Salonunun serüveni ile en iyi bildiğimiz iş olan "Van Kalvaltısını" siz değerli Van halkını hizmetine sunduk . Ardından zenginleşen Van Yöresel Kahvaltımızı "Van Kahvaltı Konağı" markası ile tescilledik. Van Kahvaltı Konağı markası ile Van'ın Edremit  ilçesinde( Edremit Kaymakamlığı Yanında)  Vanı'n En Güzel Göl Manzaralı Mekanı ile Tüm Halkımızın Hizmetindeyiz.

Dillere destan Van kahvaltısının yanında Türkiye’nin yöresel kahvaltılarına kendi yorumumuzu katarak, modern iç mimarisi ile ev sıcaklığı mağazalarımızda  hizmet  sunmayı hedef haline getirdik. 

Memleketimizin eşsiz ve benzersiz lezzetlerini sizin için ayağınıza getirdik. “Vanı'n En Güzel Göl Manzaralı Mekanı ” sloganımızla siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermekteyiz. Tamamı organik ve Van‘ın eşsiz lezzetlerinden oluşan menümüzle dilediğiniz zaman Van Kahvaltısının tadını çıkarabilirsiniz.

 Van Kahvaltı Konağı olarak ister toplantılarınızı, ister arkadaş buluşmalarınızı, isterseniz doğum günü partilerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 2014 Yılında Van Atatürk Kültür Parkında aynı anda 48 çeşit organik olan kahvaltımızı 51.793 kişiye sunumu yapılmıştır. Ve Guinness Rekorlar kitabına girmiştir.

Van kahvaltı konağı Van Edremit’te .Vangölü kenarında hoş ve nezih, 200 kişi kapasiteli geniş ve ferah, ücretsiz otoparklı mekanımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • +90532 563 00 65
    • info@vankahvaltikonagi.com.tr